Zapraszamy na kolejne seanse kinowe z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni. Już 30 września w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was najnowsze kinowe hity.

Bajkową historię „Wyprawy Magellana”, dramat wojenny z trudną historią miłości w tle, „Legiony”, polski remake, włoskiego hitu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” czyli film „(Nie)znajomi” oraz raz jeszcze głośny film Patryka Vegi, „Polityka”. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ oraz www.biletyna.plwww.ckissepolnoi.com.pl. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

“Wyprawa Magellana”
godz. 15:00

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Flota pięciu potężnych okrętów opuszcza Sewillę w 1519 roku pod dowództwem odważnego podróżnika – Ferdynanda Magellana wraz z jego załogą liczącą ponad 200 marynarzy.

“Wyprawa Magellana”

“Legiony”
godz. 16:45

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
“Legiony” to uniwersalna opowieść o przyjaźni, marzeniach, gorącym uczuciu i dorastaniu w trudnych czasach. Wielka historia w filmie jest tłem dla rozgrywającej się na pierwszym planie love story, w którą uwikłani są: Józek (Sebastian Fabijański) – dezerter z carskiego wojska, agentka wywiadu I Brygady – Ola (Wiktoria Wolańska) z Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego oraz Tadek (Bartosz Gelner), narzeczony Oli, ułan i członek Drużyn Strzeleckich. Ich spotkanie rozpocznie burzliwy romans, który wystawi relacje bohaterów na wielką próbę. Obok postaci fikcyjnych, których historie wzorowano na życiorysach prawdziwych legionistów, w filmie pojawia się szereg osobistości znanych z kart historii. Wśród nich: brygadier Józef Piłsudski (Jan Frycz), porucznik Stanisław Kaszubski ps. “Król” (Mirosław Baka), rotmistrz Zbigniew Dunin-Wąsowicz (Borys Szyc), porucznik Jerzy Topór-Kisielnicki (Antoni Pawlicki) i wielu innych.

“Legiony”

“(Nie)znajomi”
godz. 19:00

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Grupa przyjaciół postanawia, że do końca kolacji wszystkie rozmowy telefoniczne mają być w trybie głośnomówiącym, a smsy  – odczytywane.

“(Nie)znajomi”

“Polityka”
godz. 21:00

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
W “Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w “Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa “Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach

“Polityka”

ZAPRASZAMY!
30.09.2019 r.

Bilety do kupienia na stronach:
http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/,
www.ckissepolno.com.pl,
www.biletyna.pl
oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.