Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia plastyczne, które odbywają się w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim w Bajkolandii.

W ofercie mamy dla Was: Akademię Plamokleksa dla najmłodszych – zajęcia plastyczne skierowane do dzieci wieku od 3 do 5 lat, które mają na celu wspieranie prawidłowego rozwoju manualnego dzieci i rozbudzanie naturalnej ciekawości świata. Dzieci podczas zajęć będą tworzyć różne formy przestrzenne i płaskie, wykorzystując wszystkie techniki plastyczne, zaczynając do kolorowania, malowania czy wycinania a kończąc a wyklejaniu, lepieniu i formowaniu. W Akademii Plamokleksa udamy się w niezwykłą podróż pełną różnorodnych kształtów i kolorów a przede wszystkim spędzimy twórczo czas. Zajęcia rozwijają kreatywność i wyobraźnię najmłodszych dzieci. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 15.30-16.15 w Bajkolandii. Koszt zajęć to 40 zł za miesiąc.

Akademię Plamokleksa- zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 6-10 lat, które polegają na tworzeniu przeróżnych prac plastycznych, wykorzystujących wszystkie techniki plastyczne. Dzieci podczas zajęć będą eksperymentować z mieszaniem farb oraz masami plastycznymi czy tworzyć różnorodne konstrukcje. Stworzymy formy przestrzenne i płaskie, poznamy nowatorskie techniki malarskie. Działalność Akademii Plamokleksa służy rozwojowi kreatywności i niewiele ma wspólnego z klasycznymi zajęciami z plastyki. Te zajęcia pobudzają wszystkie zmysły dzieci. Zajęcia odbywają się we wtorki od godz. 15.30-16.45 w Bajkolandii. Koszt zajęć to 40 zł za miesiąc.

Plastyczno-literackie szaleństwa w świecie bajek i baśni – zajęcia plastyczno-literackie skierowane dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, podczas których udamy się w do magicznego świata pełnego bajek i baśni poprzez czytanie książek, słuchanie audiobooków a przede wszystkim wcielanie się w postaci z bajek oraz tworzenie plastycznych baśniowych dzieł. Przy pomocy najróżniejszych materiałów powstaną prace inspirowane znanymi bajkami i baśniami. Podczas zajęć dzieci nie tylko będą obcować z tradycyjnymi baśniami ale także odkryją bajkowe nowości.

Zajęcia odbywają się w czwartki o godz. 15.30-17.00 w Bajkolandii. Koszt zajęć to 40 zł za miesiąc.