Kinomaniacy, nie dajemy Wam odetchnąć i już teraz zapraszamy na kolejne seanse. Plenerowe kino Zakrzywienie Czasoprzestrzeni powróci do nas 08.02.2019 r., jak zwykle z największymi kinowymi hitami.

Tym razem proponujemy Wam trzy filmy – „Lego Przygoda 2”, nominowana do Oscarów w trzech kategoriach (reżyser, zdjęcia, najlepszy film nieanglojęzyczny) „Zimna Wojna” oraz najnowszą część super-komedii „Planeta Singli 3”. Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół – grupy zorganizowane)  już do nabycia za pośrednictwem strony http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ bądź bezpośrednio przed seansem. UWAGA! Istnieje możliwość zakupu biletów na wybrane seanse w najbliższą niedzielę (27.01.2019 r.) przy okazji niedzielnych pokazów, na które również zapraszamy. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar na 08.02.2019 r.:

 

Lego Przygoda 2

godz. 15:30

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie), już do nabycia za pośrednictwem strony http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/

Opis:

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

 

Zimna Wojna

godz. 17:30

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie), już do nabycia za pośrednictwem strony http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/

Opis:

Historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu. Film nominowany do Oscarów w trzech kategoriach – reżyser, zdjęcia oraz najlepszy film nieanglojęzyczny.

 

 

Planeta Singli 3

godz. 19:15

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie), już do nabycia za pośrednictwem strony http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/

Opis:

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

 

ZAPRASZAMY!
08.02.2019 r.
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim