Wygląda na to, że lato zostanie z nami na dłużej, a tę radosną nowinę wypadałoby odpowiednio uczcić. Dlatego już teraz ogłaszamy oficjalną inaugurację sezonu letniego, której dokonamy 25 czerwca na sępoleńskim molo, gdzie wyświetlimy dla Państwa jeden z trzech filmów: „(nie)znajomi”, „Juliusz”, „Palm Springs”.

O wyborze filmu decydujecie Wy! Odszukajcie na naszym profilu oryginalny post z informacją o kinie plenerowym i „polajkujcie” plakat filmu, który chcielibyście obejrzeć. Film z największą liczbą polubień zostanie wyświetlony 25 czerwca o godzinie 22:00 w kinie plenerowym na sępoleńskim molo. Głosowanie trwa do piątku, 18 czerwca.

Po zakończeniu seansu odbędzie się widowiskowy pokaz laserów. Świetlne iluminacje po zmroku robią niesamowite wrażenie na publiczności. To będzie niezapomniany wieczór, to będzie wyśmienity początek sezonu letniego w Sępólnie Krajeńskim. Sezonu, który przyniesie jeszcze wiele niespodzianek – by żadnej z nich nie przegapić śledźcie naszą stronę internetową www.ckissepolno.com.pl oraz profil Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim na Facebooku.