Spragnieni koncertów? Przybywamy z pomocą! A wraz z nami Gang Marcela, najpopularniejszy polski zespół wykonujący muzykę country. Na scenie od roku 1978, na koncie liczne sukcesy i niezliczone występ na największych scenach festiwali muzyki country.

Jest nam niezmiernie miło, że do bogatej listy miast, które odwiedził ten najprzyjaźniejszy z muzycznych Gangów wkrótce dołączy także Sępólno Krajeńskie i sępoleńska publiczność będzie miała okazję zaśpiewać refreny takich przebojów jak „Marzenia za grosz” czy „Sen jak dym”.

Już dziś zalecamy zarezerwować sobie czas wolny na godzinę 18:00, 28 sierpnia. Bogatsi o doświadczenia z koncertów, które udało nam się zorganizować do tej pory w warunkach panującej epidemii jesteśmy przekonani, że i tym razem zastosują się Państwo do obostrzeń sanitarnych i pojawią na koncercie z maseczkami, zachowując jednocześnie odpowiedni dystans. Ilość miejsc na amfiteatrze przy sępoleńskim molo z uwagi na w/w okoliczności będzie ograniczona. Tym niemniej rozpędzony Gang Marcela słychać będzie także poza granicami amfiteatru. Do zobaczenia i usłyszenia!

ZAPRASZAMY!
28.08.2020 r.
godz. 18:00
amfiteatr przy sępoleńskim molo