Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w tym szczególnie trudnym dla wszystkich okresie, z dbałością o najmniejsze szczegóły staramy się zapewnić Państwu najlepsze z możliwych, dobre samopoczucie.

,,HISTORIA JEDNEJ FOTOGRAFII – ZWIERCIADŁO KULTURY to inicjatywa adresowana do osób, które zechcą podzielić się z nami historią swojego zdjęcia, przywołującą wspomnienie wydarzenia związanego z działalnością statutową Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim (koncerty, działalność sekcji, wydarzenia plenerowe, recitale, spektakle, festyny, spotkania tematyczne, konkursy, inne wydarzenia artystyczne)
Impulsem do działania stało się dla nas powszechne w dobie pandemii wirusa COVID-19 zjawiskowo sentymentalnych powrotów utrwalonych na zdjęciu, obserwowane na platformach społecznościowych.

W związku z powyższym pragniemy pójść o krok dalej i zaproponować Państwu przedsięwzięcie, które mamy nadzieję z Państwa pomocą zakończy się pomyślnie.

Naszym nadrzędnym celem jest promowanie wszelkich przejawów kreatywności oraz bogactwa i potencjału lokalnej społeczności.
Zależy nam szczególnie na wspomnieniu widzianym z Państwa perspektywy.
Wszystko to pozwoli nam nie tylko przenieść się w czas beztroski ale przede wszystkim doskonalić warsztat, przyglądając się lokalnej kulturze z innego aniżeli nasz własny punktu widzenia.

W proponowanej przez nas inicjatywie może wziąć udział każdy, kto spełni warunki poniższego regulaminu.
Docelowo z nadesłanych do nas zdjęć zamierzamy wyróżnić naszym zdaniem najbardziej interesujące i stworzyć z nich pamiątkowy folder.
Będzie on dla nas wszystkich bezcenną pamiątką a jednocześnie dowodem na niegasnącą w naszej społeczności aktywność i chęć współtworzenia lokalnej kultury, pomimo trudnej rzeczywistości z jaką przyszło nam się zmierzyć.

Nadesłane przez Państwa zdjęcia wraz z krótkim opisem, zostaną przez nas opublikowane zarówno na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim jak i platformie społecznościowej FACEBOOK.

Wyróżnione fotografie posłużą nam jako materiał do stworzenia wyżej wspomnianego folderu, którego autorami będziecie również Państwo.
Pełni optymizmu i wiary w lepsze jutro, zachęcamy do zaangażowania i otworzenia się na sentymentalną podróż wspólnie z nami.

Warunkiem wzięcia udziału w projekcie HISTORIA JEDNEJ FOTOGRAFII- ZWIERCIADŁO KULTURY jest zastosowanie się do ustaleń zawartych w regulaminie, który można pobrać na stronie www.ckissepolno.com.pl w zakładce Kalendarz imprez, oraz na stronie głównej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
opracowanie – Ewa Quiring Korczak