Specjalna oferta dla dzieci! Wy też możecie mieć swój koncert noworoczny! Centrum Kultury i Sztuki przedstawia Wam „Bajkowy koncert” w wykonaniu Magdaleny Wasylik. Magdalena Wasylik to ikona polskiego, młodego dubbingu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa. Swoją przygodę z muzyką i teatrem zaczęła już jako dziecko, kiedy występowała w teatrze muzycznym ROMA w Warszawie. Może pochwalić się bogatą biografią i wieloma znakomitymi rolami – zarówno w dubbingu jak i piosence.

W Polsce jako aktorka dubbingowa znana przede wszystkim z takich produkcji jak: Kraina Lodu, Trolle, Oz: Wielki i potężny , Transformers: Wiek zagłady, Osobliwy dom Pani Peregrine, Zaczarowana oraz Minionki rozrabiają.  Jej głos pojawia się w większości „wieczorynek” oraz w takich kreskówkach jak: Świnka Peppa, Atomówki, Tom i Jerry, Scooby-Doo!, Dora poznaje Świat, a także w znanych serialach młodzieżowych jak Violetta, Austin i Ally oraz wielu innych. W swojej karierze Magdalena brała również udział w wielu programach telewizyjnych takich jak:  „Must be The Music” czy  „The Voice of Poland” (II edycja).

Wieloletnie doświadczenie artystki w pracy przy produkcjach dla dzieci uczyniło ją jednym z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych głosów w branży. Imponujące osiągnięcia w dubbingu, piosence dziecięcej, a także sam fakt, że Magdalena jest niesamowicie ciepłą i lubianą osobą spowodowały, że nikt inny nie ma tak ugruntowanej i stabilnej pozycji w środowisku dubbingowym.

 

ZAPRASZAMY!

04.01.2019 r.

godz. 18:00

bilety w cenie 20 zł

do nabycia na stronie: www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl