Zapraszamy na kolejne seanse kinowe z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni. Już 14 listopada w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was kolejne filmy.

Tym razem proponujemy animację „O, Yeti!”, odświeżoną wersję doskonale znanej „Rodziny Addamsów” i polski thriller z doskonałą polsko-amerykańską obsadą, „Ukryta gra”. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ oraz www.biletyna.plwww.ckissepolno.com.pl. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

“O, Yeti!”
godz. 16:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka ona i jej psotni przyjaciele.


“Rodzina Addamsów”
godz. 18:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku, a także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości .


“Ukryta gra”
godz. 20:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Początek lat sześćdziesiątych. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.


ZAPRASZAMY!
14.11.2019 r.
Bilety do kupienia na stronach:
http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/,
www.ckissepolno.com.pl,
www.biletyna.pl
oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.