Projekt finansowany z Funduszu Wsparcia Kultury

Pierwszy marcowy weekend upłynie nam pod znakiem wydarzeń adresowanych szczególnie do kobiet. 6 marca o godzinie 18:00 pragniemy zaprosić Państwa na koncert „Sinatra – One Night in New York”.

W rolę szarmanckiego Franka Sinatry wcieli się Wojciech Myrczek – jeden z najbardziej obiecujących polskich wokalistów jazzowych. Laureat wielu nagród, w tym Shure Montreux Jazz Voice Competition 2013 a towarzyszyć mu będzie Sabina Meck – wokalistka, kompozytorka, aranżerka, producentka i autorka tekstów, która ukończyła kierunek „Kompozycja i aranżacja” w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

To kolejna z propozycji współpracującej z Centrum Kultury i Sztuki Morningstar Orchestra. Jednej z najciekawszych orkiestr rozrywkowych w Polsce. W skład Orkiestry wchodzą profesjonalni muzycy, absolwenci oraz wykładowcy akademii muzycznych, a także laureaci prestiżowych festiwali jazzowych. O ich wykonawczym kunszcie przekonacie się Państwo, łącząc się z nami punktualnie o 18:00 w sobotę, 6 marca.

ZAPRASZAMY!
06.03.2021 r.
godz. 18:00
Transmisja online na kanale YouTube oraz profilu facebookowym
Centrum Kultury i Sztuki