Szanowni Państwo! Szczęśliwie doczekaliśmy się kolejnego odliczania do zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Dokładnie za 36 dni nadejdzie ten szczególny dla nas wszystkich czas, w którym nadrzędną wartością od zawsze była bliskość i pojednanie.

Wyjątkowo trudny okres pandemii z pewnością zasadniczo zmieni przyjętą dotychczas tradycję rodzinnych spotkań oraz tych w gronie drogich nam przyjaciół. Dlatego też pomyśleliśmy, że w przedświątecznej krzątaninie warto zadbać przede wszystkim o najlepsze z możliwych Państwa jak i Państwa bliskich samopoczucie. W rezultacie naszych starań wychodzimy z inicjatywą świątecznego koncertu życzeń, który może się stać wyśmienitą niespodzianką dla Państwa bliskich, przyjaciół bądź sąsiadów.

Życzliwość i zaangażowanie jakie włożymy w realizację projektu z pewnością sprawią, że magia tegorocznych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA pomimo trudności dokona się jak na przyjętą tradycję przystało.

Emisja ŚWIĄTECZNEGO KONCERTU DOBRYCH MYŚLI nastąpi w WIGILIĘ BOŻEGO NARODZENIA o godzinie 19:00 co sprawi, że pomimo dzielącej nas odległości będziemy mieli jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną okazję symbolicznego, wspólnego celebrowania nadchodzących Świąt.

Prosimy Państwa o przesłanie w formie pisemnej kart zgłoszeń wraz z życzeniami w nieprzekraczalnym terminie do 6 grudnia 2020 roku, na adres mailowy ewa@ckissepolno.com.pl (należy je wypełnić, zeskanować lub sfotografować i wysłać na powyższy adres).

Karty zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim www.ckissepolno.com.pl

Mamy nadzieję, że w Państwa gronie jest ktoś, komu serdeczne, dobre myśli przesłane za naszym pośrednictwem sprawią wiele radości.
CZEKAMY NA PAŃSTWA ZGŁOSZENIA!

Tekst – Ewa Quiring-Korczak
CKiS w Sępólnie Krajeńskim