W piątek 30 czerwca br. zostały ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego „Moje miasto, moje miejsce na ziemi” przeprowadzonego przez Punkt Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim.

Jury w składzie: Jowita Niemczyk, Agnieszka Giersz i Sławomir Jaskulski pierwsze miejsce przyznało Magdalenie Borowicz za fotografię „Łódka na zachodzie”. Wyróżnienie otrzymał Igor Siekierka za zdjęcie „Ruchliwa uliczka”. Uczestnikom konkursu: Magdalenie Borowicz, Igorowi Siekierce, Darii Cyrze, Wiktorii Kołacie oraz Mateuszowi Sabiniarzowi jeszcze raz gratulujemy talentu i życzymy niegasnącej fotograficznej pasji oraz samych sukcesów w artystycznej materii.

Na konkurs nadesłano łącznie 15 fotografii, które zostały wywołane oraz umieszczone na holu budynku Centrum Aktywności Społecznej (ul. Jeziorna 6). Wystawę można zwiedzać w godzinach otwarcia Punktu Informacji Turystycznej (od pon. do pt. w godz. 8.00-18.00 oraz w soboty od 11.00-15.00). Zadanie jest finansowane ze  środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

Zapraszamy!