Zainteresowanych ogłoszonym przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyzwaniem NIE KORONA CZYNI KRÓLA informujemy, że wchodzimy w drugi etap kwalifikacji laureatów.

Tym samym z ogromną radością informujemy , że powołane przez organizatora JURY ze względu na wysoki i wyrównany poziom prezentowanych talentów, jednogłośnie postanowiło po raz kolejny dać szansę wszystkim uczestnikom wyzwania, poddając Ich prezentacje ocenie obserwujących na platformie społecznościowej FACEBOOK CENTRUM KULTURY I SZTUKI w Sępólnie Krajeńskim .

Termin kolejnego i rozstrzygającego etapu mija 11 maja 2020 roku, a o zwycięstwie zdecyduje największa liczba polubień (kciuk w górę) pod screenem zgłoszenia w naszym albumie zdjęć.

Lista laureatów wyzwania ogłoszona zostanie w dniu 12 maja 2020 roku.
Zgłoszone do wyzwania prezentacje zamieszczone zostaną na profilu Facebook Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim w albumie zdjęć #niekoronaczynikróla_głosowanie.

Już dziś zachęcamy do oddawania głosów, tym samym serdecznie gratulując wszystkim uczestnikom talentu jak i zaangażowania.
Z artystycznym pozdrowieniem
Jury

Link do albumu:
https://www.facebook.com/pg/ckissepolno/photos/?tab=album&album_id=3277444632276799