W tym miesiącu będziecie mieli Państwo okazje raz jeszcze skorzystać z oferty kina Zakrzywienie Czasoprzestrzeni! 29 stycznia w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was kolejne filmy.

Tym razem proponujemy animowaną historię dwóch agentów, „Tajni i fajni”, polską komedię z Piotrem Adamczykiem, Anną Dereszowską oraz Weroniką Książkiewicz w rolach głównych, „Mayday” i trzecią część kultowych „Psów” Władysława Pasikowskiego. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie

http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety

oraz www.biletyna.pl i www.ckissepolno.com.pl.

Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

“Tajni i fajni”
godz. 16:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
“Tajni i fajni” to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie.


“Mayday”
godz. 18:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Janek, posiadający dwie żony, umiejętnie lawiruje pomiędzy nimi. Do czasu, gdy pojawią się kłopoty i powstanie zagrożenie, że cała sprawa się wyda.


“Psy 3. W imię zasad”
godz. 20:10
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.


ZAPRASZAMY!
29.01.2020 r.
Bilety do kupienia na stronach:
http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety,

www.ckissepolno.com.pl,
www.biletyna.pl
oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina
.