Kino w maju to kolejna porcja filmowych nowości. „Kraina Cudów”, „Praziomek” i „Słodki Koniec Dnia” to najnowsze tytuły, które już 18 maja zawitają do naszego Centrum Kultury i Sztuki.

Tym razem mamy dla sępoleńskich kinomaniaków dodatkową atrakcję, wraz z kinem Zakrzywienie Czasoprzestrzeni przygotowaliśmy dla Was „Wieczór Grozy” – wyświetlimy podczas niego dwa, mrożące krew w żyłach horrory, „Impostor” i „Belzebub”, karnet na obydwa filmy kosztuje 25 złotych (bilety na pojedyncze seanse dostępne będą wyłącznie w dniu projekcji). Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram wszystkich projekcji. Bilety są już dostępne na stronach www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/, www.biletyna.pl oraz www.ckissepolno.com.pl.  Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina.

 

Kraina Cudów

godz. 14:00 i 15:45

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)

Opis:

June, urodzona optymistka, dla której każdy nowy dzień jest nową przygodą, niespodziewanie odkrywa nieprawdopodobne, ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt. Tyle że coś tam nie gra… June wkrótce odkryje, że park istnieje tylko w jej wyobraźni, jest więc jedyną osobą, która może zaprowadzić tam porządek. Dziewczynka łączy siły z niezwykłymi zwierzakami, by ocalić park.

Praziomek

godz. 17:30

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)

Opis:

Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela sir Lionel Frost wyrusza w dzikie ostępy Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą.

Słodki Koniec Dnia

godz. 19:15

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)

Opis:

Miejscem akcji filmu jest etruskie miasto Volterra. Wszyscy się tu znają i szanują. Na niewielkim wzgórzu stoi dom Marii (Krystyna Janda) – polskiej poetki, laureatki Nagrody Nobla, autorytetu moralnego. Jej życie toczy się w rytmie włoskiej prowincji, jednak zostaje wywrócone do góry nogami, gdy otrzymuje szokującą wiadomość o tragicznym wydarzeniu. Pod wpływem emocji, podczas uroczystości nadania tytułu honorowego obywatela miasta, zamiast kurtuazyjnych podziękowań Maria wygłasza szokująco niepoprawną politycznie mowę. Od tego momentu bohaterka będzie doświadczać dotkliwych konsekwencji swojego wystąpienia.

WIECZÓR GROZY

Impostor” + “Belzebub

godz. 21:15

Karnet w cenie 25 zł (bilety na pojedyncze seanse do kupienia wyłącznie w dniu projekcji)

Opis: (“Impostor“)

Sarah przeprowadza się ze swoim synkiem do domu na wsi. Pewnej nocy Chris znika, a kiedy się odnajduje, Sarah zaczyna podejrzewać że chłopiec, który wrócił, może wcale nie być jej synem.

Opis: (“Belzebub“)

Agent specjalny Emanuel Ritter (Cosio) prowadzi policyjne śledztwo w sprawie serii tajemniczych zgonów z udziałem małych dzieci. Sprawa przybiera nadprzyrodzony obrót, gdy kapłan (Bell) z Watykanu łączy starożytnego demona Belzebuba z morderstwami.

ZAPRASZAMY!

18.05.2019 r.

Bilety do kupienia na stronach:

 http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/, www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl

oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.