Zapraszamy Was do kina 10 stycznia 2023 r. wraz z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni, w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was filmy – „Kot w butach: ostatnie życzenie”, „Na twoim miejscu”.

Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina przed seansem. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

„Kot w butach: ostatnie życzenie”

10.01.2022 r., godz. 15:45, 18:00 (Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 20 zł ULGOWY, 24 zł NORMALNY)

Reż. Joel Crawford

Prod. USA 2022, 100 min

Opis:

Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne “ostatnie życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

„Na twoim miejscu”.

10.01.2023 r., godz. 20:15

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 20 zł ULGOWY, 24 zł NORMALNY)

Reż. Antonio Eduardo Galdamez Munoz

Wyk. Paulina Gałązka, Miron Jagniewski, Maria Pakulnis, Magdalena Lamparska, Jan Frycz

Prod. Polska 2023, 110 min

Opis:

Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

ZAPRASZAMY!

10.01.2023 r.

Sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim Bilety do kupienia na stronie: https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.

Ulgowy – emeryci, renciści, uczniowie, studenci

Grupowy – szkoły i zakłady pracy (minimum 20 osób)

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim