Zapraszamy Was do kina w październiku wraz z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni! 26 października w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was cztery filmy – „King: Mój przyjaciel lew”, „Apokawixa”, „Ania” oraz „Bejbis”.
Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina przed seansem. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

„King: Mój przyjaciel lew”
26.10.2022 r., godz. 14:00
(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 20 zł ULGOWY, 24 zł NORMALNY)
Opis:
Nastoletnia Inés i jej brat Alex znajdują lwiątko, któremu nadają imię King. Gdy okazuje się, że mały lew jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, rodzeństwo wpada na szalony plan – chcą mu pomóc wrócić do prawdziwego domu.

„Ania”
26.10.2022 r., godz. 16.20 

26.10.2022 r., godz. 18:20
(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 20 zł ULGOWY, 24 zł NORMALNY)
Opis:
Inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu “Złotopolscy” oraz filmów, m.in.: “Ciemna Strona Wenus”, “Kariera Nikosia Dyzmy”, “Sęp” czy “Bilet na księżyc”. Ania mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka, spełniona w każdej z tych ról. W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces, piękno i sens życia. Rodzina wspomni o tym jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku.

„Bejbis”
26.10.2022 r., godz. 20:15
(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 20 zł ULGOWY, 24 zł NORMALNY)
Opis:
Ada i Mikołaj od kilkunastu lat są szczęśliwym małżeństwem. Uprawiają seks częściej niż się kłócą, są rodzicami nad wiek rozgarniętej i czasami bezczelnej piętnastolatki, mają grono bardziej lub mniej wiernych przyjaciół. Słowem polska klasa średnia w średnim wieku. Tę z trudem budowaną i utrzymywaną szczęśliwą konstrukcją poważnie zachwieje nowy członek rodziny. Na skutek wydarzeń pewnej mocno zakrapianej imprezowej nocy, na świat przyjdzie Janek, cudowny, ale zupełnie nieplanowany dar od losu (czyli wpadka).

ZAPRASZAMY!
26.10.2022 r.
Sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Bilety do kupienia na stronie: https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.
Ulgowy – emeryci, renciści, uczniowie, studenci
Grupowy – szkoły i zakłady pracy (minimum 20 osób)

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim