Zapraszamy Państwa na kolejne w tym miesiącu kinowe spotkanie z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni. 26 listopada w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was 4 filmowe nowości.

Tym razem będą to animowane przygody wesołego Baranka, „Baranek Shaun. Farmageddon”, głośny dramat „Nieplanowane”, thriller polskiej produkcji, „Supernova” oraz wzruszający dramat obyczajowy, „1800 gramów”. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ oraz www.biletyna.pl i www.ckissepolno.com.pl. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

“Baranek Shaun. Farmageddon”
godz. 15:30
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Na farmie baranka Shaun ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki.


“Nieplanowane”
godz. 17:20
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…


“Supernova”
godz. 19:20
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Trzech mężczyzn, jedno miejsce, jeden dzień i jedno zdarzenie, które zmieni ich losy. Oto polityk, który chce wygrać wybory; policjant, pragnący dotrwać spokojnie do emerytury; i mieszkaniec polskiej wsi, który ma rodzinę na utrzymaniu. Nieszczęśliwy wypadek pociąga za sobą lawinę konsekwencji. Ludzie postawieni w sytuacji granicznej – a także widzowie – staną przed pytaniem o rolę przypadku i przeznaczenia w życiu każdego z nas.


“1800 gramów”
godz. 21:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?


ZAPRASZAMY!
26.11.2019 r.
Bilety do kupienia na stronach:
http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/, www.ckissepolno.com.pl,

www.biletyna.pl
oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina