W lipcu zapraszamy Was do kina wraz z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni! 5 lipca w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was animowaną komedię dla dzieci „Minionki: Wejście Gru” oraz amerykański film biograficzny „króla Rock and Rolla”- „Elvis”.

Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina przed seansem. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

„Minionki: Wejście Gru”
05.07.2022 r. godz. 14:00, 16:00
(Bilety w cenie 18 zł GRUPOWY, 20 zł ULGOWY, 24 zł NORMALNY )

Opis:
Tego lata – w zupełnie nowej odsłonie – powróci największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury. W komedii „Minionki: Wejście Gru” poznamy nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata.
Film łączy to, za co świat pokochał produkcje Illumiation – niezwykły, cięty humor, odniesienia do pop kultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję.


„Elvis”
05.07.2022 r. godz. 18:00
(Bilety w cenie 18 zł GRUPOWY, 20 zł ULGOWY, 24 zł NORMALNY )

Opis:
Film opowiada o życiu i twórczości Elvisa Presleya (Butler), widzianych z perspektywy jego skomplikowanych relacji z enigmatycznym menadżerem „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Hanks). Fabuła zgłębia złożoną znajomość Presleya z Parkerem, trwającą ponad 20 lat, od samych początków bezprecedensowej sławy Presleya. Tłem jest zmieniający się krajobraz kulturowy Ameryki i jej utrata niewinności. Osią historii jest jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

ZAPRASZAMY!
05.07.2022 r.
Sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Bilety do kupienia na stronie:
https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie
oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.

Ulgowy – emeryci, renciści, uczniowie, studenci
Grupowy – szkoły i zakłady pracy (minimum 20 osób)

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim