Zakrzywienie Czasoprzestrzeni i Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zapraszają do kina! Ponownie przygotowaliśmy ofertę dla każdego, będzie więc coś dla dzieci, dla starszych i dla tych, którzy wyczekują oscarowych nowości.

Do kina zapraszamy 9 kwietnia, a już teraz zachęcamy do kupowania biletów, które są dostępne na stronie http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety oraz www.biletyna.pl. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

“Robaczki z zaginionej dżungli”

godz. 15:30
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby. Jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować.

 

 

“Miłość i miłosierdzie”
godz. 17:30
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu i misji Siostry Faustyny Kowalskiej, ujawniający nieznane dotąd fakty i niedawno ujawnione dokumenty.

 

 

“Roma”
godz. 19:30
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy – emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Zdobywca Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny. Cleo pracuje jako służąca u pani Sofii. Kiedy od pracodawczyni odchodzi mąż, a gosposia zachodzi w nieplanowaną ciążę, obie zbliżają się do siebie.

 

 

ZAPRASZAMY!
09.04.2019 r.
Bilety do kupienia na stronach:
http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety, www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl
oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.