Zapraszamy dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w drugiej edycji Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Wokalnych „Jednym głosem”. Organizatorem głównym konkursu jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy.

„Jednym głosem” to propozycja dla dziecięcych i młodzieżowych zespołów wokalnych (od 2 do 12 osób), dla których śpiew zespołowy jest doskonałą formą zabawy, a także świetnym sposobem spędzania wolnego czasu. Uczestnicy wydarzenia mają możliwość skonfrontowania swoich osiągnięć twórczych na poziomie wojewódzkim. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria I – 7-14 lat; kategoria II – 15-19 lat.

Zespół wykonuje dwa utwory rozrywkowe, a cappella lub z akompaniamentem na żywo. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie na adres organizatora głównego do 31 marca 2023 (pocztą tradycyjną, bądź mailowo) czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia oraz uiszczenie opłaty w wysokości 50 zł od zespołu najpóźniej do 7 dni przed terminem konkursu.

Konkurs odbędzie się 14 kwietnia 2023 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym: alicja.lijewska@kpck.pl oraz nr telefonu: 52 585 15 02 wew. 120

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy: https://kpck.pl/ii-wojewodzki-konkurs-zespolow-wokalnych-jednym-glosem/