Wygląda jak zwykły folder o gminie, a w rzeczywistości jest multimedialnym narzędziem informacyjnym. Mowa o najnowszym interaktywnym informatorze, wydanym przez Gminę Sępólno Krajeńskie. Można go znaleźć między innymi w instytucjach samorządowych i Punkcie Informacji Turystycznej. Innowacyjność tej publikacji polega na tym, że można ją przeglądać również przy użyciu aplikacji Tap2c.

Jest ona dostępna za darmo, na smartfony i tablety, zarówno z systemem Android jak i iOS. Przytrzymując urządzenie ponad poszczególnymi stronami folderu, mamy dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak: filmy, dźwięki, dodatkowe zdjęcia i artykuły prasowe. Bez użycia aplikacji, publikację można przeglądać także jako konwencjonalny folder.

Z publikacją można się zapoznać w Urzędzie Miejskim, szkołach, bibliotece, Centrum Kultury i Sztuki, Punkcie Informacji Turystycznej, Centrum Sportu i Rekreacji, a także w ośrodkach zdrowia, zakładach fryzjerskich, hotelach, restauracjach i innych miejscach, gdzie najczęściej gromadzą się mieszkańcy i turyści.