Zbliża się Dzień Dziecka, z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Państwa do kina. Przygotowaliśmy więc „Filmowy Dzień Dziecka”. Tym razem zapraszamy na przedpremierowy seans dla najmłodszych pt: „Skąd się biorą sny”.

Przypominamy o konieczności stosowania się do reżimu sanitarnego, ilość miejsc dostępnych na sali zostaje ograniczona o 50%. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie

http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety
biletyna.pl oraz ckissepolno.com.pl.

Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line.

„Skąd się biorą sny”
godz. 16:00
Bilety w cenie: 18 zł ulgowy, 20 zł normalny

Opis:
Spokojne życie Minny komplikuje się, kiedy poznaje swoją przyrodnią siostrę Jenny a ich ojciec postanawia, że zamieszkają wszyscy w jednym domu. Nieznośna dziewczynka daje się we znaki, ale Minna nie zamierza jednak dawać za wygraną i próbuje zrobić wszystko, aby pozbyć się małej intruzki. Przypadkowo pewnej magicznej nocy odkrywa niesamowitą krainę, w której powstają sny. Poznaje tam zwariowanych konstruktorów, którzy stają się jej przyjaciółmi i uczą ją tajników swojej pracy. Dzięki nim Minna wpada na genialny pomysł. Planuje stworzyć dla siostry sen, który wystraszy niesforną dziewczynkę raz na zawsze. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli. Minna wpada w panikę i decyduje się wkroczyć do zaprojektowanego przez siebie świata snów, aby ruszyć Jenny na ratunek. Ta przygoda przejdzie wszystkie najśmielsze wyobrażenia!

ZAPRASZAMY!
01.06.2021 r.

Bilety do kupienia wyłącznie na stronach:

http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety
www.ckissepolno.com.pl
www.biletyna.pl