Spragnieni koncertów, idziemy z duchem czasu i korzystamy z oferty koncertów online. To sytuacja niecodzienna, aczkolwiek ma swoje plusy – możecie Państwo zająć dowolną miejscówkę bez konieczności rezerwacji czy dopłacania za „lepsze miejsce”, możecie także „wnieść” własne napoje i przekąski, a ponadto nie musicie się obawiać, że ktoś z telefonem lub transparentem wyrażającym miłość wobec artysty przysłoni Wam widoki! Nie wspominając o tym, że w takiej sytuacji to nie Wy idziecie na koncert, tylko koncert przychodzi do Was!

Oczywiście my też chcielibyśmy opuścić monitory i spotkać się z Państwem twarzą w twarz, godząc się nawet na ścisk i przesłanianie widoków wspomnianymi transparentami, ale nie możemy zrezygnować z muzyki całkowicie, dlatego w oczekiwaniu na „powrót do normalności” zapraszamy Państwa na koncert duetu Szymon Pejski – Łukasz Gorczyca. Panowie zaprezentują nam repertuar z pierwszej solowej płyty Szymona, wokalisty, kompozytora, multiinstrumentalisty, który zdobywając doświadczenie podczas licznych festiwali i prac nad ścieżkami dźwiękowymi do filmów dojrzał do decyzji o w pełni autorskim, lirycznym albumie solowym. W pracach nad repertuarem pomagał mu doskonale znany sępoleńskiej publiczności, Łukasz Gorczyca. Piosenki, wśród których nie zabraknie na pewno singlowego „Tak kochać” (do posłuchania już w serwisie YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=R2MR5W4zhxU), usłyszycie Państwo w delikatnych, akustycznych aranżach, ale jesteśmy przekonani, że tam gdzie trzeba będzie również energicznie i rockowo. Na koncert zapraszamy 7 czerwca o godzinie 18:00 (transmisja na profilu facebook Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, kanele YouTube CKiS oraz profilach w mediach społecznościowych Krajna TV, Kanał 10 i Gmina Sępólno Krajeńskie). Prosimy o klaskanie między utworami!

Zapraszamy!
07.06.2020 r.
godz. 18:00

koncert online – transmisja na profilu facebook Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, kanele YouTube CKiS oraz profilach w mediach społecznościowych Krajna TV, Kanał 10 i Gmina Sępólno Krajeńskie