29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 31 stycznia. W tym roku „gramy z głową”, zbierając pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. Nieprzerwana transmisja internetowa z finału ruszy już 30 stycznia wieczorem.

My zapraszamy Was przed komputery/telewizory 31 stycznia o godzinie 17:00, wtedy to ruszy transmisja koncertu znanego i lubianego przez sępoleńską publiczność Łukasza Gorczycy, który specjalnie na orkiestrowy finał przygotował premierowy repertuar.

Łukasz zagra dla Was wspomagany przez wyśmienitych instrumentalistów – Krzysztofa Brzezińskiego (instrumenty klawiszowe) i meksykańskiego perkusistę Pancho Camposa.

Pamiętajcie, że tego dnia gramy wszyscy, każdy z nas może dołączyć do „najgłośniejszej orkiestry świata”, nie potrzeba do tego muzycznych zdolności, wystarczy dobre serce i chęć niesienia bezinteresownej pomocy.

Tylko i aż tyle. Bądźmy razem, tym razem wirtualnie, ale nie zapominajmy, że idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwać będzie do końca świata i jeden dzień dłużej!

ZAPRASZAMY!
31.01.2021
godz. 17:00
link do transmisji online na profilu facebook CKiS oraz stronie www.ckissepolno.com.pl